Slovak Freestyle Hands Up Crew na škole

Skupina Hands Up je spojením basketbalového a futbalového športového umenia-freestylu. Na našej škole sme videli toto vystúpenie pred vianočnými sviatkami, 21.12.2015. Množstvo trikov a športových kúskov s futbalovými a basketbalovými loptami, zábavu pre diváka a súťaže, to bolo to pravé orechové na spestrenie predvianočného obdobia (viď.fotogaléria).
Skoky, nadhadzovanie, žonglovanie, nakopávanie, točenie, ohňová show,…… Nielen deťom, ale aj dvom (tretí ochorel) účinkujúcim sa toto podujatie páčilo, boli prekvapení z príjemného kontaktu so žiakmi. Upozornili nás, že budú pripravovať nové vystúpenie a opäť by na našu školu radi zavítali. Od potlesku najmenších detí až po fotografovanie so staršími ich utvrdilo v dobrej ceste, na ktorú sa vydali pri prezentovaní aktívneho pohybu a športovania … viac sa možno dozvedieť na ich stránkach. (Mgr. I.Jurkovič)

Zanechať odpoveď