Vianočný turnaj CVČ vo futbale 2015

Dňa 15.12.2015 sa konal v športovej hale futbalový turnaj najmladších žiakov O Pohár riaditeľa CVČ . Spomedzi všetkých škôl v okrese sa na ňom zúčastnili nasledovné: ZŠ Dol.Potok, ZŠ Clementisova, ZŠ Ochodnica, ZŠ Kys. Liskovec a samozrejme aj naša-ZŠ Nábrežná. Podľa kritérií CVČ  sme mali možnosť vybrať túto zostavu:  Alex MACEK ,  Dominik MALICH, Andrej KADURA, Marek JAKUBÍK, Mário KAMENIŠTIAK ,  Nataniel PEČALKA,  Damián HALUZA,  Lukáš BALEK,  Tomáš JAKUBÍK a Richard KRASŇAN.

Chlapci odohrali veľmi dobré zápasy, kde rozhodovali niekedy len jediné chybičky…

Naše zápasy:

ZŠ Nábrežná  – ZŠ Kys. Lieskovec 1:0, ZŠ Nábrežná  – ZŠ Dol.Potok 1:0, ZŠ Nábrežná – ZŠ Ochodnica 4:1, ZŠ Nábrežná – ZŠ Clementisova 2:2. Z konečného súčtu sme vyšli najlepšie, neprehrali sme ani jeden zápas , nazbierali najviac bodov, nastrieľali najviac gólov a …. obsadili sme 1.miesto! Pohár je na rok zas na našej škole.  (I.Jurkovič, vedúci družstva)

Zanechať odpoveď