Vybíjaná najmladších žiakov – okresné kolo

Vybíjaná najmladších žiakov – okresné kolo

Dňa 20.11.2018 sa v športovej hale v Kysuckom Novom Meste konalo okresné kolo vybíjanej najmladších žiakov ZŠ. Súťaže sa zúčastnilo 5 družstiev, vrátane našich tretiakov a štvrtákov. Úlohou každého družstva bolo vybiť súperových hráčov a uhýbať sa pred vybíjaním. Hralo sa systémom „každý s každým“ podľa pravidiel vybíjanej pre ZŠ. Počas celého turnaja boli zápasy veľmi vyrovnané a hlavne napínavé.

Umiestnili sme sa na krásnom treťom mieste. Za týmto výsledkom je obdivuhodné odhodlanie žiakov, trénovanie, radosť hry, túžba po víťazstve a úžasná tímová spolupráca celého družstva. Žiakom Romanovi Boreckému, Samuelovi Cupcovi, Dominikovi Mindekovi, Romanovi Bršlíkovi, Nikolasovi Karasovi, Dávidovi Youovi, Zuzane Bačovej, Lenke Závodskej, Eve Klečkovej, Renáte Žúborovej, Samuelovi Macúšovi a Karin Garbierovej patrí veľká pochvala.  

Všetky družstvá boli za svoje výkony ocenené sladkou odmenou a tie najlepšie aj víťaznými medailami a diplomom.

Teší ma, že sa so žiakmi zúčastňujeme na podujatiach s inými školami. Žiaci nadväzujú nové kamarátstva, učia sa spolupracovať, vyhrávať i prehrávať a v neposlednom rade si posilňujú športového ducha.

Mgr. Martina Janeková