Zimná rozprávka v 1. a 4.ročníku

Dňa 22. januára v piatok deti prvého a štvrtého ročníka navštívili Aquapark v Turčianskych Tepliciach. Pohyb v bazénoch a tobogane dobre naladil a osviežil všetky deti.

V nedeľu 24. januára zaplnili oba ročníky Dom kultúry v Kysuckom Novom Meste. Stretli sme sa na divadelnom predstavení Zimná rozprávka v podaní  divadelného súboru Hotel Mária. Deti prvého i štvrtého ročníka zaujal krásny príbeh malej princeznej, siroty, ktorú pred zlým osudom ukryjú do iného kráľovstva. Tu ju vychováva chudobný pastier a nik nepozná jej pôvod. Aj v tejto rozprávke hrdinovia prekonali zlo a pravda víťazí. Príbeh sa ukončil nie zvonením zvončeka, ale slovami „LÁSKA JE VEČNÁ“. Táto  rozprávka mala za cieľ poučiť a pobaviť divákov, čo sa jej aj podarilo.

Po viacnásobnom absolvovaní spoločných akcií sa postupne medzi deťmi vytvárajú vzájomné putá, čo má pozitívny vplyv na  rozvoj ich socializácie.

Mgr. Jarmila Bandurová

Zimná rozprávka 1-1

Zimná rozprávka 2

Zanechať odpoveď