Vernisáž výstavy nášho žiaka Kirila Rozhoka

V pondelok, 2.mája 2022, sa 7.B trieda s triednou učiteľkou zúčastnila v mestskej knižnici v Kysuckom Novom Mesto na vernisáži výstavy svojho spolužiaka Kirila Rozhoka : MANGA KOMIX. Vernisáže sa zúčastnil aj pán primátor Marián Mihalda, ktorý je verným podporovateľom detí a mládeže. Kiril odpovedal na všetky otázky, ktoré zaujímali pani knihovníčku a jeho spolužiakov. Vernisáž sa nám veľmi páčila a všetci sme na Kirila veľmi pyšní, hlavne sme sa dozvedeli ako trávi svoj voľný čas. Do budúcnosti mu prajeme veľa krásnych komixov a veríme, že budeme ešte o ňom počuť. Zároveň by sme Vás chceli pozvať do mestskej knižnice na jeho výstavu MANGA KOMIX, ktorá sa bude konať v zasadačke mestskej knižnice od 2.5.2022 do 31.5.2022 v čase od 9.00 do 18.00.